Helloweenské dýně náušnice

 

Nikdy jsem dýně nedlabala a když jsem měla vymyslet nějaký šperk na 

Helloween, nechtělo se mi ho dělat z korálků. A tak jsem zabrousila jinam. I – clay je speciální lehká modelovací hmota, tvrdnoucí na vzduchu. Po uschnutí zůstává pružná a je velmi lehká. Protožejsem v šuplíku našla jen žlutou, použila jsem ještě univerzální metalické barvy Artemiss.

celý návod zde....

 

 

 

 

 

 

 

Prýmkovaná vajíčka

 

Prýmkování je v Čechách relativně nová technika. Touto technikou se dají dělat šperky, brože a nebo i ozdobné dekorace. Použila jsem tuto techniku v kombinaci s korálky. A výsledek je docela vydařený a vy můžete zdobit vajíčka spolu se mnou.

 

Materiál: plastová vajíčka 30mm, různé barvy sutašek, rokajl, Nymo, jehla, párátka, lepidlo UHU, čajová svíčka, zapalovač.

celý  návod zde...._

 

Korálkové velikonoční návody na internetu.

 

Postahovala jsem vám pár zajímyvých návodů na velikonoční korálkování.

Postupně budu přidávat další.

návody zde.....

 

 

 

 

 

 

 

Srdíčka z PRECIOSA Twin

celý návod zde....

 

 

 

 

 

Darinky

celý návod zde....

 

 

 

 

 

 

 

 

Krokodýlí zuby

Divný název,že. Ležím v posteli a volné asociace běží hlavou.  Náramek je zubatý ,tedy zuby ,zelený tedy krokodýl. Vymyslet název je pro mě to nejtěžší z celého návodu. Korálkuji už dlouho a docela dlouho jsem tvrdila, že šít nebudu. To ale skončilo před nedávnem, když jsem objevila kouzlo korálků miuki delika a TOHO. Nečtu návody a tak jsem začala experimentovat s kombinací velikostí korálků a tónů barev. A je tu úžasný  letní náramek. Teď  už jen potřebujete spoustu trpělovosti a kouzelný výsledek je naprosto zaručený.

 

celý návod zde......
 
sperk (204) – kopie.JPG

 

Francouzská spona pošitá rokajlem.

Korálkové spony patří k vděčným objektům našeho tvoření. Tento způsob nepravidelného pošití je ideální z toho důvodu, že působí velmi moderním dojmem. 

Materiál zakoupíte v Rooya 

.
celý návod zde...
 
thumb_uvodni-foto-1(1).JPG

 

Další návody se připravují, budete vždy upozorněni mailem o přidání návodů.