Srdíčka z PRECIOSA Twin

011.JPG[2].jpg
Blíží se Sv. Valentin a tak je všude záplava srdíček i já jsem neodolala a zkusila je vytvořit také. Tentokrát z nových dvoudírkových korálků PRECIOSA Twin.
A protože mě výsledek mile překvapil, vytvořila jsem nejen náušnice, ale celou sadu šperků.

Materiál:
PRECIOSA Twin
PRECIOSA Rokajl
kroužky 6mm
Afroháčky, na náušnice
2ks karabinka, na náhrdelník a náramek
vlasec 0,18 mm
jehla
ploché kleště

1[1].png
1. Ustřihnete si 60 cm vlasce. Navléknete 8 korálků Twin a 10cm od konce vlasce svážete dvěma uzlíky do kroužku.

1.png

2[1].png
2. Provléknete korálek Twin ze kterého vychází vlasec druhou dírkou a navléknete rokajl, 4 Korálky Twin a provléknete ještě jednou korálkem Twin, ze kterého vychází vlasec.

3[1].png
3. Provléknete rokajl a korálek Twin za rokajlem ,u tohoto korálku Twin provléknete i druhou dirku, navléknete 7 korálků Twin a provléknete ještě jednou korálek Twin, ze kterého vycházi vlasec.

4.png
4. Provléknete ještě následující korálek Twin a provléknete ho i druhou dirkou. Pak provléknete korálek Twin z druhé osmičky zespoda. Mezi jednotlivé Korálky Twin začnete navlékat rokajl,pouze ve špičce srdíčka navléknete místo jednoho rokajlu dva.

5.png
5. Celý obvod srdíčka provléknete ještě jednou a ve špičce přidáte tři rokajly. Provléknete ještě kousek obvodu srdíčka a vlasec zapošijete. Zapošijete i druhý konec vlasce.

6.JPG[11].jpg
6. Ušijete si několik srdíček. Otevřete kroužek 6mm, provléknete ho horními dvěma rokajly na jednom srdíčku a jedním rokajlem ve špičce druhého srdíčka. Takto si pospojujete 3 srdíčka na náušnice.

6.JPG

7.JPG[6].jpg
7. Do posledního kroužku navléknete afroháček