druhý ročník

Pro přihlášené: Mailem dostanete přístupové heslo, pokud jste zaplatili školné a heslo vám nepřišlo, napište mi prosím.

 

 Přihláška do druhého ročníku korálkové školy.

Milé studentky ráda bych vám  nabídla 2 ročník korálkové školy. 

Vzhledem k tomuže do druhého ročníku vám bude psát návody více lektorek, aby byly rozmanitější, bude školné zvýšeno na 1500 + 79 Kč poštovné. Můžete ji po domluvě zaplatit ve dvou splátkách. 

Pokud vše dobře dopadne, dostanete ve sponzorském balíčku místo korálků šanon na návody s logem korálkové školy. Dvě korálkové firmy věnují vzorky mačkaných korálků, Objednala jsem pro každou z vás tenké jehly na korálkování. S dalšími firmami jednám možná se podaří získat i nějaké komponenty. Rooya připravila pro každou studentku 10% slevu na objednávky v eshopu.


Další ročník bude učit další techniky, které jsme ještě nestihli probrat v prvním ročníku, Jako např. další druhy dutinek, freeform, háčkované spirály  a jiné, dále budeme rozvíjet a kombinovat již naučené techniky. Budeme se věnovat složitějším projektům. Můžete těšit na návody od Nikpat, nově přislíbila návody Mája Kolovratníková a budu hledat ještě další lektroky. 

Přístupová hesla do druhého ročníku dostanete začátkem února, sponzorské balíčky se budou posílat v druhé  polovině února. ročník začíná 7.2. 2013 nebo jak vám doběhne první ročník.

Pokud máte náměty jak korálkovou školu vylepšit a co vám v ní chybí piště mi prosím na mail korálkové školy. 

Všem se omlouvám za zpoždění termínů některých úkolů. Fungování školy jsem celé vymýšlela sama, nebylo kde se poučit a tak jsem musela řešit i s tím spojené nedostatky. I přes to doufám že se vám ve škole líbí.

 

 

 

Sponzorské balíčky budou rozesílány v polovině února 2013 i s daňovým dokladem. 

     
vzorový.png