Swarovski

 

Co je to Swarovski Components
    Firma Swarovski je předním světovým výrobcem broušeného křištálu.
Byla založena roku 1895 panem Danielem Swarovski ve Wattens v Rakousku. Dnes má tato společnost víc než 100 letou tradici rodinné firmy a má přes 16 000 zaměstnanců ve více než 40 zemích světa.
V roce 1995 bylo ve Wattens otevřeno muzeum Křištálových světů, které se stalo druhým nejnavštěvovanějším místem v Rakousku. V muzeu Křištálových světů je možné vidět unikátní svět křištálů, broušených kamenů, návrhářských děl a výrobků.

    Kolekce šperků představují elegantní ženskost a poezii, které jsou vyjádřené krásou a leskem broušeného křištálu. Swarovski komponenty jsou výrazem originality, extravagance, osobnosti, jemnosti a preciznosti.

    Swarovski componenty jsou componenty křištálů (např. Křištálové kostky, obdélníky, slzy, čtverce atd.) vyrobené touto celosvětově působící firmou.

     Swarovski představuje celosvětové myšlenky podporující novinky, trendy a tvořivost v oblasti broušených skleněných kamenů na luxusních špercích, módních doplňcích, interierovém zařízení, v oblasti kulturního života a průmyslového výzkumu a rozvoje.

      Tyto componenty jsou celosvětovým symbolem skvělé řemeslné zručnosti, kvality a kreativity originality, extravagance a osobního kouzla.